Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись]

Дата розміщення на сайті: 27.03.2015

 

 

ПРОТОКОЛ № 13

засідання комітету з конкурсних торгів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

 

23.03.2015 р.                                                                                                                                                                           м. Київ

 

Присутні:

 

Голова комітету з конкурсних торгів:

 

Тарасюк

Валерій Володимирович

член Комісії

Члени комітету з конкурсних торгів:

 

Когінова Олена Вікторівна

начальник відділу з питань взаємодії з Верховною Радою України, адаптації законодавства та регуляторної діяльності Юридичного департаменту

Попович Владислав Іванович

начальник Управління інформаційних технологій

Потебенко Олена Василівна

завідувач сектору державних закупівель Управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності

Ступаковська Ірина Олександрівна

начальник Управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер

Яговий В’ячеслав Анатолійович

головний спеціаліст відділу технічної експлуатації Управління справами

 

 

Порядок денний:

Розгляд пропозицій конкурсних торгів, наданих на закупівлю послуг, пов’язаних з особистою безпекою (послуги з охорони) (80.10.19-00.00).

 

Слухали:

Голову комітету з конкурсних торгів Тарасюка Валерія Володимировича про розгляд пропозицій конкурсних торгів, наданих на закупівлю послуг, пов’язаних з особистою безпекою (послуги з охорони) (80.10.19-00.00).

Згідно з протоколом розкриття пропозицій конкурсних торгів № 1 від 16 березня 2015 року (розкриття відбулося об 11:00) на закупівлю послуг, пов’язаних з особистою безпекою (послуги з охорони) (80.10.19-00.00) подано три пропозиції конкурсних торгів:

- Приватне підприємство «КОНГРЕС-ЦЕНТР»;

- Товариство з обмеженою відповідальністю «ІРБІС 2001»;

- Товариство з обмеженою відповідальністю «Холдинг «Група компаній «Атлант».

 

Комітет з конкурсних торгів розглянув пропозиції конкурсних торгів та виявив наступне:

1. Пропозиція конкурсних торгів Приватного підприємства «КОНГРЕС-ЦЕНТР» подана відповідно до вимог документації конкурсних торгів та підлягає допущенню до оцінки.

2. Пропозиція конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю «ІРБІС 2001» подана відповідно до вимог документації конкурсних торгів та підлягає допущенню до оцінки.

3. Пропозиція конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю «Холдинг «Група компаній «Атлант» не відповідає умовам документації конкурсних торгів, а саме:

1) У довідці про наявність працівників (охоронників), відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід роботи і плануються залучатися до охорони об’єкта замовника зазначені охоронники: Щавлев Юрій Олександрович та Кучірко Ігор Михайлович.

На підтвердження кваліфікації працівників відповідно до вимог пункту 6 «Кваліфікаційні критерії до учасників» розділу III «Підготовка пропозицій конкурсних торгів» Учасник повинен надати копії службових посвідчень працівників, які будуть залучатися до охорони об’єкту; копії свідоцтв державного зразка з додатками про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації «охоронник» не нижче ІІІ розряду працівників; копії медичних довідок про проходження психіатричного огляду і копії сертифікатів про проходження наркологічного огляду; згоду на обробку персональних даних тощо.

У складі своєї пропозиції ТОВ «Холдинг «Група компаній «Атлант» надало наступні документи працівників, які будуть залучатись до охорони об’єкту:

 

службове посвідчення

Щавлев Ю.О.

Кучірко І.М.

свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації

Щавльов Ю.О.

Кучірка І.М.

медична довідка про проходження психіатричного огляду

Щавльов Ю.О.

Кучірка І.М.

сертифікат про проходження наркологічного огляду

Щавльов Ю.О.

Кучірка І.М.

довідка структурного підрозділу МВС України про те, що працівники, не мають непогашеної чи не знятої судимості за скоєння умисних злочинів

Щавльов Ю.О.

Кучірка І.М.

згода на обробку персональних даних

Щавльов Ю.О.

Кучирка І.М.

 

Прізвища охоронників у вищезазначених документах не відповідає вказаним у довідці про наявність працівників.

 

2) У складі пропозиції надані копії документів:

- «Медична довідка про проходження обовязкових попереднього та періодичного психіатричного оглядів» (видана Шулимі В.М.)  від 31.05.2011 та дійсна до 31.05.2016;

- «Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду» (виданий Шулимі В.М.)  від 31.05.2011 та дійсний до 31.05.2015.

Дата проходження огляду: 31.05.2011.

Слід зазначити, що відповідно до статті 9 Закону України  «Про охоронну діяльність» суб'єкт охоронної діяльності має право, зокрема, для забезпечення охоронної діяльності придбавати, зберігати та використовувати в установленому законодавством порядку спеціальні засоби, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України.

Так, Переліком спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб'єктами охоронної діяльності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 № 97, визначено, що до спеціальних засобів належать: бронежилети, захисні каски, газові балончики з аерозолями сльозоточивої та дратівної дії, газові пістолети і револьвери та патрони до них калібру 6, 8 і 9 міліметрів, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, гумові кийки, наручники пластикові (текстильні) одноразового використання.

Переліком медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), що можуть становити безпосередню небезпеку для особи, яка провадить цю діяльність, або оточуючих, затвердженим  постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2000 № 1465( у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2012 N 924)  встановлено, що для працівників, які для виконання своїх професійних завдань і обов'язків повинні мати дозвіл на право придбання, зберігання, носіння, перевезення і використання спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони періодичність проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів  становить один раз на три роки.

При цьому медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів видана Шулимі В. М. 31.05.2011.

 

3) Довідка у довільній формі, що містить інформацію про раніше укладені договори на надання аналогічних послуг не містить інформації про стан виконання договорів, у тому числі своєчасності виконання договорів, що суперечить вимогам пункту 6 «Кваліфікаційні критерії до учасників» розділу III «Підготовка пропозицій конкурсних торгів».

 

4) Копії договорів  на надання аналогічних послуг надані без додатків.

 

5) Надана нотаріально завірена копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців датована 18.08.2011. При цьому, державна реєстрація змін до установчих документів проведено 08.12.2011. Таким чином виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців є не актуалізованою.

 

6) У складі пропозиції надана фотокопія Довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами ДФС, що порушує вимоги пункту 6 «Кваліфікаційні критерії до учасників» розділу III «Підготовка пропозицій конкурсних торгів» щодо надання оригіналу або нотаріально завіреної копії довідки уповноваженого органу про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів)  дійсної на дату розкриття пропозицій конкурсних торгів.

 

Отже, пропозиція конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю «Холдинг «Група компаній «Атлант» підлягає відхиленню на підставі абзацу другого пункту 1 частини першої та пункту 3 частини першої статті 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон), а саме: учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 цього Закону, та пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів.

 

Ухвалили:

Допустити до оцінки пропозиції Приватного підприємства «КОНГРЕС-ЦЕНТР» та Товариства з обмеженою відповідальністю «ІРБІС 2001».

Відхилити пропозицію конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю «Холдинг «Група компаній «Атлант»  на підставі абзацу другого пункту 1 частини першої та пункту 3 частини першої статті 29 Закону, а саме: учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 цього Закону, та пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів. Повідомити Товариство з обмеженою відповідальністю «Холдинг «Група компаній «Атлант» про відхилення пропозиції конкурсних торгів.

Оприлюднити інформацію про відхилення пропозиції конкурсних торгів на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 Закону.

 

Рішення прийнято одноголосно.

Про засідання всі члени комітету були попереджені завчасно.

 

Голова комітету з конкурсних торгів:                     ________________                        В.Тарасюк

 

Члени комітету з конкурсних торгів:                      ________________                        О.Когінова

________________                         В.Попович

________________                         І.Ступаковська

________________                         В.Яговий

Секретар комітету з конкурсних торгів                  ________________                         О.Потебенко

 

[повернутись]