Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись]

Дата розміщення на сайті: 28.04.2015

Фінансові ресурси

Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, забезпечує доходи Державного бюджету України за кодом надходжень 22011500 «Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» у розмірі, визначеному законодавством.

 

НКРЕКП є головним розпорядником бюджетних коштів, фінансується з Державного бюджету України за бюджетною програмою 6341010 «Керівництво та управління у сфері регулювання енергетики та комунальних послуг». Бюджетні призначення встановлюються Законом про Державний бюджет України на поточний рік у додатку 3 за відповідним кодом бюджетної програми.

 

Витрачання бюджетних коштів здійснюється згідно з вимогами та правилами, визначеними Бюджетним кодексом України та іншими законодавчими і нормативними актами, що регулюють бюджетний процес.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах  енергетики та комунальних послуг, згідно зі статтею 28 Бюджетного кодексу України та наказом Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489 щорічно до 15 березня року, що настає за звітним, звітує про витрачання нею коштів державного бюджету: здійснює публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками в офіційному друкованому виданні Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕКП» та розміщує її на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

[повернутись]