Контакти - Територіальні представництва НКРЕКП


Новини  >>  Архів новин24.04.2015 16:20
версія для друку


    Оприлюднюється проект регуляторного акта - Зміни до Порядку доступу постачальників електричної енергії за нерегульованим тарифом до місцевих (локальних) електричних мереж


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку доступу постачальників електричної енергії за нерегульованим тарифом до місцевих (локальних) електричних мереж»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з метою підвищення ефективності державного регулювання шляхом забезпечення нормативної урегульованості діяльності ліцензіатів з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на Оптовому ринку електричної енергії України та роздрібних ринках електричної енергії, розробила проект постанови "Про затвердження Змін до Порядку доступу постачальників електричної енергії за нерегульованим тарифом до місцевих (локальних) електричних мереж".

 

Прийняття запропонованого механізму систематизує застосування вимог нормативно-правових документів щодо діяльності постачальників електричної енергії за нерегульованим тарифом на Оптовому ринку електричної енергії України та роздрібних ринках електричної енергії України.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: vlasenko@nerc.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_55.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 25.05.2015 у письмовому та/або електронному вигляді.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

24.04.2015

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 
Гість Web-сайту
реєстрація


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг