Контакти - Територіальні представництва НКРЕКП


Новини  >>  Архів новин03.04.2015 16:03
версія для друку


    Оприлюднюється повторно проект регуляторного акта – зміни до деяких законів України (у сферах теплопостачання та житлово-комунальних послуг)


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про повторне оприлюднення проекту регуляторного акта – Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (у сферах теплопостачання та житлово-комунальних послуг)»

 

Оприлюднюється повторно проект регуляторного акта – проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (у сферах теплопостачання та житлово - комунальних послуг)», розроблений на виконання витягу з протоколу № 82 засідання Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 та з метою забезпечення здійснення стратегічних та інституційних реформ, передбачених Ключовою подією 8 Програми (Матриці) стратегічних та інституційних реформ у рамках проекту «Друга програмна позика на політику розвитку».

 

Проект Закону доопрацьовано з урахуванням результатів обговорення у Верховній Раді України проекту Закону № 2262, у тому числі висновків Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Morozova@nerc.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_27-1.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 05.05.2015 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

03.04.2015

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 
Гість Web-сайту
реєстрація


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг