Контакти - Територіальні представництва НКРЕКП


Новини  >>  Архів новин12.03.2015 12:49
версія для друку


    Оприлюднюється проект регуляторного акта - Зміни до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж»

 

Проект постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж" розроблено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" та з метою уникнення негативної судової практики, а також у зв'язку з неоднаковим тлумаченням судами України вимог Методики, зокрема, в частині підстав та повноважень територіальних підрозділів НКРЕКП щодо відмови в погодженні кошторисів витрат, та з метою удосконалення норм Методики.

 

Проектом передбачається удосконалення норм Методики, зокрема, в частині чіткого визначення підстав та повноважень територіальних підрозділів НКРЕКП щодо відмови в погодженні кошторисів витрат та обов'язкового дотримання власниками мереж відсоткового співвідношення операційних витрат, які включаються до кошторису витрат, наведеного в Додатку 1 до Методики.

 

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не потребуються.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Rusnak@nerc.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_48.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 17.04.2015 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

12.03.2015

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 
Гість Web-сайту
реєстрація


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг