Контакти - Територіальні представництва НКРЕКП


Новини  >>  Архів новин12.03.2015 10:17
версія для друку


    Оприлюднюється повторно проект регуляторного акта - зміни до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про повторне оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії»

 

Відповідно до Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зобов’язана відповідно до покладених на неї завдань прийняти нормативно-правові акти для забезпечення впровадження стимулюючого тарифоутворення з метою підвищення ефективності діяльності та оновлення основних фондів підприємств електроенергетики.

 

У зв’язку з цим, основною метою прийняття Проекту постанови є відокремлення видів діяльності в частині планових та фактичних затрат при формуванні інвестиційних програм та звітів щодо їх виконання.

 

Крім цього, з метою врегулювання питань, які можуть виникнути при зміні ставки податку на додану вартість Проектом постанови передбачено встановити формат надання фінансової інформації без урахування податку на додану вартість.

 

Разом з цим, Проектом постанови передбачається спрощення форм звітності, вдосконалення пункту 2.11 Порядку щодо вимог до впровадження кол-центрів, пункту 3.6 щодо зберігання обґрунтовувальних матеріалів у ліцензіата та пункту 5.4 Порядку щодо проведення перевірок та приведення у відповідність назви НКРЕКП.

 

За результатами отриманих від зацікавлених сторін зауважень та пропозицій Комісією були внесені відповідні зміни до Проекту постанови.

 

Впровадження цього регуляторного акта не потребує додаткових видатків.

 

Враховуючи наведене, НКРЕКП оприлюднює шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет доопрацьований раніше опублікований проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії» із внесеними змінами. Заархівований файл pr_5-1.zip скачати тут.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

12.03.2015

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 
Гість Web-сайту
реєстрація


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг