Контакти - Територіальні представництва НКРЕКП


Новини  >>  Архів новин06.03.2015 14:09
версія для друку


    Оприлюднюється проект регуляторного акта - Зміни до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення»

 

З метою виконання вимог положень статті 3 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» та Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10.09.2014 № 715, розроблено проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення».

 

Прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення» забезпечить дотримання прав та інтересів населення, суб’єктів господарювання та держави, що відповідатиме принципам державної регуляторної політики.

 

Відповідно до статті 1 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» вищезазначений проект постанови НКРЕКП є регуляторним актом.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: OsadchaI@nerc.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_41.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 07.04.2015 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

06.03.2015

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 
Гість Web-сайту
реєстрація


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг