Контакти - Територіальні представництва НКРЕКП


Новини  >>  Архів новин14.01.2015 18:00
версія для друку


    Оприлюднюється повторно проект регуляторного акта – зміни до Типового договору про надання населенню послуг з газопостачання


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про повторне оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типового договору про надання населенню послуг з газопостачання»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробила проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Типового договору про надання населенню послуг з газопостачання".

 

Метою прийняття регуляторного акта є виконання вимог положень Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» у частині відокремлення функцій з розподілу та постачання природного газу.

 

Враховуючи наведене, НКРЕКП оприлюднює шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет доопрацьований раніше опублікований проект регуляторного акта – постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Типового договору про надання населенню послуг з газопостачання" із внесеними змінами та аналіз регуляторного впливу. Заархівований файл pr_16-1.zip скачати тут.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

14.01.2015

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 
Гість Web-сайту
реєстрація


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг