Контакти - Територіальні представництва НКРЕКП
 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


Дата розміщення на сайті: 23.12.2014

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

16.12.2014                   789

Київ

 

Про анулювання ліцензії на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ „ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ”

 

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та крмунальних цослуг, на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, 09.10.2014 було прийнято рішення про видачу ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ» ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ” (код ЄДРПОУ 39259867, Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Промислова, буд. 4) ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

Одним із документів, які у відповідності до Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на здійснення окремих видів господарської діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.1999 № 1305, подаються заявником до заяви на видачу ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, є документ, що підтверджує Норматив достатності власних активів суб'єктів господарської діяльності.

Відповідно до пункту 2 постанови НКРЕ від 29.07.1999 № 983, якщо підприємство не дотримується вимог хоча б одного з нормативів, затверджених цією постановою, то воно повинне надати Комісії додаткові гарантії у формі банківської гарантії або копії договору на відкриття кредитної лінії, що підтверджує відповідність затвердженим нормативам.

На підтвердження відповідності затвердженим нормативам ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ» було надано нотаріально засвідчену копію договору про надання гарантій та/або відкриття документарних акредитивів від 22.08.2014 № 44/0215-2208, укладеного з ПАТ «Райффайзен банк Аваль».

З метою обмеження ризиків здійснення операцій на ринку електричної енергії, та підтвердження фінансової можливості ГОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ» здійснювати закупівлю місячного обсягу електричної енергії, Комісія звернулася до ПАТ «Райффайзен банк Аваль» щодо підтвердження чинності договору про надання гарантій та/або відкриття документарних акредитивів від 22.08.2014 № 44/0215-2208.

За інформацією, наданою ПАТ «Райффайзен банк Аваль», договір про надання гарантій та/або відкриття документарних акредитивів від 22.08.2014 № 44/0215-2208 не укладався.

Таким чином, ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ» на підтвердження відповідності затвердженим нормативам було надано недостовірні відомості щодо фінансової можливості заявника здійснювати закупівлю місячного обсягу електричної енергії.

Відповідно до абзацу третього підпункту 9.1 пункту 9 Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на здійснення окремих видів господарської діяльності, затвердженою постановою НКРЕ від 06.10.1999 № 1305, Комісія має право анулювати ліцензію у разі виявлення недостовірних відомостей у заяві на видачу ліцензії чи в документах, що додаються до неї.

Відповідно до Закону України „Про електроенергетику”, Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 „Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на здійснення окремих видів господарської діяльності, затвердженої постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 06 жовтня 1999 року № 1305, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 жовтня 1999 року за № 738/4031, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

Анулювати ліцензію АЕ № 288009 на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ” (код ЄДРПОУ 39259867, Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Промислова, буд. 4), у зв’язку з виявленням недостовірних відомостей у документах, що додавалися до заяви на видачу ліцензії.

 

В.о. Голови Комісії                                          Ю.Ковалів

 

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг