Контакти - Територіальні представництва НКРЕКП
 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


  

версія для друку


Дата розміщення на сайті: 17.12.2014

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

11.12.2014                   № 759

Київ

 

Про переоформлення ліцензій з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, виданих КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПЕРВОМАЙСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Відповідно до законів України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», «Про теплопостачання», Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Переоформити ліцензії серії АВ № 597402 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), серії АВ № 597403 на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та серії АВ № 597404 на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, виданих КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПЕРВОМАЙСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, у зв’язку із зміною місцезнаходження юридичної особи з Луганська обл., м. Первомайськ, вул. Куйбишева, буд. 28, код ЄДРПОУ 32082152 на Луганська обл., м. Золоте, вул. Луначарського, буд. 22 А, код ЄДРПОУ 32082152.

2. Ліцензії серії АВ № 597402, серії АВ № 597403, АВ № 597404 визнати недійсними.

 

В.о. Голови Комісії                                          Ю.Ковалів

 

 
   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг